Контакти
Створення та розробка сайту

Створення та розробка сайту

Створення ефективного сайту, який приноситиме дохід, це робота команди професіоналів. Для розробки успішного проекту необхідні досвід і знання, якими володіють фахівці нашої веб-студії. Ми кілька років займаємося створенням, просуванням і підтримкою сайтів на різні тематики для великих компаній, дрібного і середнього бізнесу. У кожному проекті видно індивідуальність, грамотний підхід у розробці web сайтів.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт допоможе легко закріпитися на ринку, закриє потреби співробітників компанії та її клієнтів. Це багаторівневий проєкт, за допомогою якого фірма продемонструє свої переваги перед конкурентами, переконає відвідувачів зробити свій вибір на її користь. Для такого виду порталів характерна наявність інформаційних блоків, які знайомлять відвідувачів із керівниками та співробітниками організації. Створення сайту з нуля націлене на виконання порталом різних функцій.

 • Комерційна функція - збільшення рівня продажів, розширення клієнтської бази.
 • Виконання бізнес-завдань, що ґрунтується на пошуку нових партнерів, великих інвесторів, розвитку підприємства з виходом на зарубіжні ринки.
 • Інформаційна мета - зміцнити імідж, підвищити репутацію, домогтися всебічного розвитку компанії.

Сайт для бізнесу

Представництво фірми в Інтернеті - це необхідний, ефективний інструмент, без якого розвиток бізнесу неможливий. Розробка сайтів принесе відчутну користь вашому підприємству, незалежно від сфери його діяльності. На замовлений і створений портал стануть заходити клієнти, їхнє цільове охоплення відчутно збільшиться, а з ними приріст продажів і заявок. Наскільки сайт буде цікавий відвідувачам залежить від його веб-дизайну, а це структура, оформлення та функціонал. Ми готові до реалізації будь-якого вашого бізнес-проекту.

Каталог

Якщо ви вирішите замовити створення сайту у нас, отримаєте привабливий продукт, в якому можна буде змінювати інформацію, доповнювати і редагувати. У каталозі представлений асортимент, який пропонує компанія, з докладним описом кожної позиції, фотографіями, розцінками. Такий портал має, перш за все, інформаційне призначення, і підходить для торгових підприємств, виробників і постачальників, організацій, що працюють на імпорт або експорт товару, які контактують із зарубіжними фірмами. Розробка сайту під ключ спрямована на такі цілі, як розвиток бізнесу, просування послуг або товарів, розширення каналів продажів.

Сайт послуг

Якщо ваша компанія займається організацією або наданням будь-якого роду послуг, вам має бути відомо, що найкраще місце для пошуку клієнтів і розширення цільової аудиторії - це Інтернет. Сучасному споживачеві простіше залишити замовлення на сайті, ніж приїжджати до офісу або телефонувати туди. Створення сайтів організацій, що надають послуги, передбачає розробку інструменту, який зручно використовувати для бронювання продукту, здійснення платежів. На відміну від інших видів сайту, портал з онлайн-записом не має величезних текстових блоків і складного функціоналу. При цьому його можна наповнювати різним контентом, сторінками з актуальними питаннями, фотогалереєю. А спрощена навігація, яка застосовувалася в такому процесі, як створення і просування сайтів, полегшить перехід по розділах і впорядкує структуру меню.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин, це обов'язкова частина компанії, що відображає фірмовий стиль бренду. Ми пропонуємо послуги розробки сайту, який демонструватиме філософію бізнесу і його унікальність. Ви зможете продавати товар цілодобово, підключаючи популярні канали та сервіси. Для продажів через функціональний інтернет-магазин немає меж, і це не єдина його перевага.

 • Доступність шопінгу 24/7 на комп'ютері або мобільному телефоні.
 • Можна робити покупки не виходячи з дому, що не займає багато часу.
 • Відвідування віртуального магазину не вимагає прив'язки до певної локації.
 • Сайт під ключ від нашого агентства дасть змогу миттєво знайти річ потрібного розміру, забарвлення або фасону. Клієнтам всього лише потрібно натиснути кнопку і за допомогою фільтрів встановити бажані параметри.
 • Усі обновки з'являються насамперед в онлайн бутику.
 • На відміну від офлайн магазину, сайт для продажів не вимагає великих витрат на обслуговування і підтримку, і дає при цьому високий прибуток.

Індивідуальний проєкт

Ми готові втілити ваші найскладніші ідеї, виконати нестандартні веб-рішення в плані функціоналу та моделі порталу. Якщо звичайні варіанти вам не підходять, можете замовити створення сайту ціна прийнятна, за спеціальним проектом. У ресурсу буде унікальний дизайн, індивідуальні характеристики та нестандартний стиль. Реалізація складних задумів, як і обслуговування сайту, може зайняти більше часу, але на виході ви маєте оригінальний продукт. Створити сайт під ключ, означає отримати портал, який вигідно відрізнятиметься від типових веб-ресурсів. При цьому в ньому будуть враховані всі ваші пропозиції та побажання.

Етапи розробки сайту

Створення будь-якого повноцінного проекту полягає у виконанні кількох етапів.

Визначення мети проекту та аналіз конкурентів

Створення та опрацювання ТЗ на розробку сайту

Прототипування, створення макету дизайну сайту

Верстка та програмування

Наповнення контентом та тестування

Стек технологій, які ми використовуємо при створенні та розробці сайту

 • our stack image
 • our stack image
 • our stack image
 • our stack image
 • our stack image

Чому варто довірити розробку сайту професіоналам із Codeweb

Що означає професійна розробка сайту

Що означає професійна розробка сайту

Скільки коштує розробка сайту